Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

WEB STUDIO DESIGN je  sdružení předních odborníků v oblasti špičkových technologií.

Nabízíme celou škálu internetových služeb -  vytvoření webu, jeho propagace a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Naše studio se zabývá vytvořením a rozvojem internetových stránek  libovolné složitosti, od malých internetových stránek – vizitek až po e-shopy. Pracujeme v různých stylech a smerech, používáme jak tradiční tak i moderní technologie: PHP, ASP.NET, AJAX, Flash, Silverlight. Poskytujeme možnost instalace uživatelsky příjemných ovládacích panelů (CMS)  umožňujících vlastníkům webů upravovat a aktualizovat své webové stránky.

Nabízíme také návrhové služby - od vytvoření podnikové identity až po tisk a upomínkové výrobky. Vypracováváme návrh rozmístění všech tištěných materiálů (vizitky, hlavičkové papíry, letáky, brožury, plakáty, katalogy a mnoho dalších) a připravujeme k tisku.

Kromě toho vyvíjíme software jako databázi klientů i server aplikací. Automatizace aplikací MS Office prostřednictvím VBA a VSTO, integrace aplikací mezi sebou navzájem a také s databázemi.

Dnes je těžké si představit úspěšné podnikání bez vysokých technologií a reklamy. Kvalitní software vám umožní ušetřit čas a peníze. Rozpoznatelné, atraktivní, funkční a snadno ovladatelné webové stránky, brožury, vizitky  přinesou vám  více příjmů. To vše je klíčem k úspěchu a prosperitě vašeho podnikaní!